Personel Takip Sistemi

Günümüz teknolojisine uyumlu, güncel ve esnek

Portfolio Image
Geri

Sistem

Personeliniz için giriş-çıkış saatleri takibi

Techmax Personel Takip Sistemi personelinizin çalıştığı yere yerleştirilecek olan Techmax MX4 akıllı kutu ya da Techmax kioskları ile personelinizin rahatça giriş-çıkış işlemlerini takip eder.

Alanlarında uzman ve deneyimli mühendislerle sizin için yeniden tasarlanacak olan bu sistem hem iş yerinizi özel kılacak hem de personelinizi ve insan kaynakları biriminizin işini kolaylaştıracaktır.

MX4

QR Kod

Kiosk

Portfolio Image
Geri

Uygulama

Herkes için en uygun çözüm

Personeliniz için özel geliştirilmiş Android & IOS uygulaması ile personeliniz herhangi bir cihazın yanına gitmeden masasından uygulamayı açarak iş yeri giriş-çıkış işlemini yapabilir.

Bu uygulama sayesinde personelinize haber ve duyurularınızı paylaşabilir, onlara bildirim gönderebilir, giriş-çıkış işlemlerindeki gecikmelerden dolayı sebep bildirme otomasyonundan yararlanabilirsiniz.

Android

IOS

Portfolio Image
Geri

Raporlama

Dilediğiniz periyotlarda raporlama sistemi

Techmax Personel Takip Sistemi personel giriş-çıkış bilgilerini ERP sisteminize aktarır ve insan kaynakları operasyonlarınızı kolaylaştırır. Dilerseniz dilediğiniz periyotlarda sistemin dilediğiniz kişi ve bölümlere giriş-çıkış bilgilerini eposta olarak göndermesini sağlayabilirsiniz.

ERP

Eposta

Portfolio Image
Geri

Düzenleme

Göze hoş gelen bir uygulama

Techmax Personel Takip Sistemi birimleri olan kontrol noktası yazılımları ve uygulamalar sizin için güncellenir. Size ait görseller, size ait kullanıcı arayüzü tasarımları ve size ait fonksiyonel yapı kurulur. Böylece özgün, yenilikçi ve günümüz teknoloji kıstaslarını karşılayan bir çözüme ulaşmış olursunuz.

Customization

Daha fazla bilgi ve sorularınız için

Top