Daha mutlu daha zihinde bir güne başlamanın tam zamanı

Portfolio Image
Geri

Uyku Ortamı

Uyku ortamınız için özel bir sensör

Techmax ortam sensörü uyku ortamınızı analiz eder. Uyku kalitenizi etkileyebilecek olan ışık seviyesi, gürültü, sıcaklık ve nem gibi uyku ortamı koşullarını takip eder.

SmartSleep, ortam sensörünün sağladığı tüm bu uyku ortamı verileri sayesinde uyku kalitenize etki edebilecek unsurları değerlendirir, sizlere uygun bir uyku ortamı sağlanması konusunda yol gösterir.

Işık Seviyesi

Gürültü

Sıcaklık

Nem

Portfolio Image
Geri

Uyku Kalitesi

Uyku kaliteniz için özel bir sensör

Techmax uyku kalitesi sensörü endüstriyel sensörlerden 20 kat daha hassas olup uyku sahibinin kalp atış hızını, kalp atışı hızı değişkenliğini, solunum oranını ve kalpten pompalanan kan miktarını ölçer.

SmartSleep uyku kaliteniz için Techmax uyku kalitesi sensörünün verilerini kullanarak, hafif, derin ve REM uyku seviyelerinizi belirler. Gecelik uyku kalitenizi analiz eder.

Kalp Atışı

Solunum Oranı

Portfolio Image
Geri

Algoritma

Uyku tanımlamalarınız için özel

Techmax uyku algoritması uyku sensörlerinden aldığı verilerle sizlere yatakta geçirdiğiniz süre, uyku süreniz ve uyku verimliliğiniz hakkında detaylı bilgiler sunar. Horlama sürenizi, hafif-derin-REM uyku seviyelerinizi tespit eder. Yataktaki hareketlilik oranınızı da değerlendirmelerine katarak nasıl bir uyku geçirdiğiniz, neden yorgun uyandığınız ve uyku kalitenizi arttırmak için neler yapmanız gerektiği konularında sizleri yönlendirir. Gecelik uyku skorunuzu belirleyerek sizi daha iyi bir uykuya hazırlar.

Portfolio Image
Geri

Alarm

Uyandırma servisi

SmartSleep alarm özelliği sayesinde sizi istediğiniz saatte uyandırır.

Uyku verimliliğinizi göz önünde bulundurarak uyanmanız ya da yatmanız gereken saatler konusunda sizlere tavsiyelerde bulunur.

Alarm

Portfolio Image
Geri

Android & IOS

Göze hoş gelen bir uygulama

SmartSleep uyku takip sistemi hem Android hem de IOS tabanlı akıllı cep telefonlarınız için geliştirilmiş uygulamaya sahiptir. Bu sayede tablet ve telefonlarınızda rahatlıkla kullanılabilir bir çözümdür.

Android ve IOS destekli SmartSleep uygulaması kişisel verilerinizi Techmax Cloud ortamında saklar ve bilgilerinize her zaman farklı cihazlarınızdan erişebilmenizi sağlar.

Cloud

Android

IOS

Daha fazla bilgi ve sorularınız için

Top